Клейова пастка – будиночок Машеньки для тарганів і мурах

,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Таргани, мурахи, клопи і гризуни – найлютіші вороги в кожному будинку. При виявленні найменших ознак кімнатних шкідників всі сили домочадців витрачаються на знищення комах будь-якими способами. Намагатися зробити приманки своїми руками недоцільно, кращий вихід – купити клейову пастку Машенька з доставкою.

Як працює будиночок з клейовою пасткою?

клейова пастка для тарганів і мурах Машенька, фото Sevenmart Виріб являє собою спеціальну клейку стрічку, рясно змащену клейкою речовиною. Шкідників приваблюють аромати прилипачів, тому вони активно біжать на поверхню пастки.

При впливі клею прусаки і таргани вже не можуть пересуватися по квартирі, після чого гинуть від голоду і зневоднення. Так зупиняється процес розмноження комах.Ефективна домашня пастка для тарганів – ідеальний варіант боротьби з мурахами і прусаками в домашніх умовах.

Продукт містить безпечну для людей сировину, тому отруєння шкідливими випарами неможливо. Задоволені клієнти нашого інтернет-магазину в своїх відгуках відзначають масу переваг від використання пасток:

 • Доступна ціна: набагато дешевше, ніж отрутохімікати;
 • Доведена ефективність проти всіх видів комах;
 • Комфорт і простота використання: щоб почати дію засобу, досить відкрити упаковку і залишити пастки в місцях масового скупчення шкідників;
 • Швидкість удару: Для повного знищення населення знадобиться зовсім небагато часу.
 • Запорукою успіху в боротьбі з кімнатними шкідниками є вибір хороших місць, в яких найчастіше живуть комахи. Кожна клейова пастка Машенька має велику зону дії: 1 шт. Досить буде знищити тарганів в приміщенні стандартної площі.

  У каталозі інтернет-магазину Sevenmart представлений великий вибір пасток від тарганів, мурах і клопів.

Відповіді на популярні питання про клейову пастку Машенька

У чому ж основні переваги клейової пастки для тарганів і мурах Машенька?

Приманка «Машенька» є оптимальним варіантом, вона дуже проста у використанні, але при цьому має високоефективну дію, що призводить до загибелі шкідників. До інших переваг можна віднести:

 • доступна ціна;
 • нешкідливість і екологічність;
 • висока ефективність засобів боротьби зі шкідниками;
 • запах, привабливий для комах;
 • простота і зручність використання (потрібно просто відкрити і встановити пастку біля нори);
 • Швидкість дії

Чи безпечна клейова пастка для тарганів і мурах Машенька?

«Машенька» – один з найбільш безпечних і нетоксичних способів дератизації тарганів, який не містить отруйних речовин, тому можна сміливо використовувати його в своєму будинку або квартирі.

Які види шкідників можна використовувати проти клейової пастки для тарганів і мурах Машенька?

Клейову пастку для тарганів і мурах Машеньку краще використовувати проти повзаючих комах і тарганів.

Де краще купити клейову пастку для тарганів і мурах Машенька?

Найзручніше вибирати клейові пастки для тарганів в інтернет-магазині. На нашому сайті є каталог, в якому кожен товар супроводжується чітким фото, докладним описом, інструкцією із застосування та відгуками покупців.