Інсектицидний засіб Мухостоп (аналог Агіт), 6 г

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

 

Відлякувач мух: Fly Stop Розроблений спеціально для використання всередині приміщень, в місцях скупчення  мух, мошок та інших комах. Мухомор – інсектицидний засіб,  засіб від мух No1. Fly aga – ефективний і простий у використанні препарат нового покоління, який діє протягом 4-8 тижнів.

 

Мухомор – інсектицидний засіб, призначене для знищення мух населенням в приміщеннях різного призначення (підсобних, складських, підвальних).

Препарат також ефективний проти тарганів, бліх, клопів.

Як використовувати інсектицидний засіб Мухостоп:

У флакон з клапаном додати 48 мл води кімнатної температури і ретельно розмішати до утворення однорідного робочого розчину. Для знищення крилатих мух робочим розчином з флакона за допомогою розпилювального клапана вибірково обприскують місця приземлення мух (віконні рами, опори, теплі стіни, стіни на сонячній стороні, труби тощо) у приміщенні. Приміщення можна використовувати знову після висихання оброблених поверхонь.

Перед застосуванням флакон з розчином ретельно струсити. Розчин засобу слід використовувати відразу після приготування або протягом того ж дня. Не наносьте засіб на брудні, пористі або свіжопобілені поверхні.

Розведіть порошок водою. Ретельно перемішайте. Розпорошити на стіни, стелі, дверні рами на сонячній стороні.

 

 

 

 

 

Артикул: 1238669557 Категорія: