Спрей від комарів для всієї родини 100 мл (SprKomar_OtCom-100)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Мінімальне замовлення: 10 штук

Спрей від комарів для всієї родини – протестуйте та відчуйте захист

Настання літнього тепла відкриває перед активними людьми безліч перспектив. І багато з них пов’язані з віддаленістю від безпечних домашніх і офісних зон, ближче до лісів і морів. І так, особливо в темний час доби, правлять підступні кровососи – комарі. Які тільки й чекають наївного велосипедиста або сім’ю, що збирається в похід, а може компанію рибалок на нічну риболовлю. В одну мить гострий хоботок пронизує вашу шкіру, залишаючи після себе не тільки неприємний сверблячий пухир, але і роздратування від такого нахабства. 

Якщо вам набридли укуси, створіть навколо себе надійний і непрохідний бар’єр за допомогою українського спрею від комарів для всієї родини. Купити ефективний захисний спрей від комах  за найкращою ціною в Україні можна в інтернет-магазині SevenMart. Всього пара спреїв на одяг або безпосередньо на шкіру і можна впевнено забути про настирливих комах. Натуральні репеленти в складі гарантовано утримають всіх літаючих паразитів на безпечній відстані від вас.

Завдяки тому, що спрей-засіб від комарів не містить шкідливих агресивних речовин, він безпечний навіть для чутливої шкіри.

Переваги спрею-відлякувача комарів для всієї родини:

 

  • Відмінний репелентний ефект на літаючих комах
  • Безпека рецептури, до складу якої входять натуральні компоненти
  • Підходить для використання дітьми від 8 років
  • Цілих 4 години безперервного захисту від одного розпилення
  • Доступна ціна, зручна форма і значний об’єм 100 мл

 
В інтернет-магазині SevenMart ви завжди отримаєте все найкраще: ціну, якість і сервіс. А купити спрей від комарів для всієї родини з великою вигодою можна просто і швидко зі складу в Одесі.