Устілки з фетру + фольги, водовідштовхувальні, термоустілки

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Устілки для взуття повсть + фольга, водовідштовхувальні, термоустілки

Якість Повстяні устілки З водовідштовхувальним шаром фольги гарантується відмінна теплоізоляція і мінімальна теплопровідність. Термоустілкизахистять ноги від замерзання або обмороження в мороз, якщо потрібно довго перебувати на вулиці (заняття спортом, прогулянки , робота).

 

Повстяні устілки використовуються для різного зимового взуття і підходять для будь-якого віку. При необхідності за допомогою ножиць розмір можна регулювати, не пошкоджуючи цілісність устілки. 

У взуттєвих устілках з фетру і фольги ходьба буде комфортною і запобіжить перевантаження на стопи, які можуть стати причиною ряду захворювань. При носінні взуття з устілками зносостійкість взуття збільшується.

Завдяки натуральним матеріалам у складі повстяної устілки неприємні запахи у взутті усуваються та мають антибактеріальні властивості, що особливо важливо при тривалій ходьбі.

Інтернет-магазин SevenMART пропонує великий асортимент устілок за дуже вигідними цінами, а саме устілки для взуття з повсті та фольги, водовідштовхувальні,  термоустілки. Сезонний товар за низькими цінами і відмінною якістю.

Найтепліші фетрові устілки та фольга!

Інтернет-магазин sevenMART пропонує спеціальні водовідштовхувальні термоустілки.

Високий рівень теплоізоляції і максимальний комфорт під час ходьби!

Щільна фольга захищає ноги від холоду і вологи, а завдяки властивостям повсті носити взуття з термоустілками тепло і комфортно.

Взуття в снігу, а ноги в теплі! Теплозберігаючі властивості  устілки дозволяють уникнути переохолодження навіть під час сильних морозів.

Десять різних розмірів термоустілок за найнижчою ціною – в інтернет-магазині SevenMart.