Силіконовий вкладиш для арки NIAN (D1-134)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Активно рухатися на підборах допоможе вкладиш для взуття

Звичайно ж, туфлі на підборах неймовірно ефектні і чарівні. Він стрункішою, підкреслює жіночність і спокусливо притягує погляди як зацікавлених чоловіків, так і злегка заздрісних інших жінок. Але повсякденне носіння туфель на підборах і шпильці – серйозне випробування як для здоров’я, так і для психіки. Постійний дискомфорт від мозолів і натоптишів може викликати роздратування і стрес. Чи варто йти на такі жертви заради краси? Це складне питання, але у нього є альтернативна відповідь: ви можете регулярно носити підбори, якщо подбаєте про покупку силіконових вкладишів під склепіння стопи NIAN. Вони ідеально підлаштуються під форму вашої стопи, створюючи відчуття м’якої подушечки, яка від ходьби візьме на себе роль амортизатора. Це інноваційний винахід вже оцінили мільйони жінок по всьому світу.

     У чому унікальність і ефективність силіконового вкладиша NIAN:

 

  • Запобігає ковзанню ноги на устілці взуття навіть при інтенсивному русі
  • пом’якшує основу взуття і зменшує больові відчуття
  • Захищає від натоптишів і мозолів на стопах
  • За допомогою самоклейки надійно фіксується у взутті
  • Завдяки прозорій текстурі він непомітний для сторонніх очей
 

Лайфхак відSevenMart:  

Періодично необхідно мити вкладиші у воді з миючим засобом, а потім, якщо спостерігається різке зниження адгезивних якостей, використовувати додатково двосторонній скотч.

Інтернет-магазин SevenMart вже багато років налагоджує прямі поставки з найнадійнішими виробниками безпосередньо, завдяки чому має можливість запропонувати вам купити силіконовий вкладиш для склепіння стопи NIAN за найкращою ціною в Україні. Пропозиція, на яку можуть розраховувати оптові покупці, буде воістину унікальною. Якщо ви вирішили замовити у нас, це означає, що ви діяли продумано і правильно.