Ущільнювач дверей Polipak, пінопласт з клейкою стрічкою, 3,6м

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Утеплення дверей: забудьте про протяги та вогкість!

 

Утеплення пінопластом Поліпак    Для дверей Вона забезпечує надійний захист від протягів і проникнення холодного повітря в приміщення. Широко використовується для утеплення  дерев’яних і металопластикових вікон в холодну пору року.

Термін служби утеплювача пінопласту Поліпак для дверей перевищує аналоги і становить більше 5 років. Такий термін служби досягається за рахунок використання тільки якісних матеріалів.

Утеплення пінопластом Поліпак Поліпак для дверей складається тільки з екологічно чистих матеріалів і не містить шкідливих речовин в клейовому компоненті.

Утеплення пінопластом Поліпак Поліпак для дверей перешкоджає проникненню пилу в утеплені приміщення через щілини.

Лайфхак від sevenMART:

Вас турбують сторонні звуки і шум з-за стіни? Ось основні джерела неприємних звуків: двері, вікна, стільці, стіни. На ніжки стільців надіньте кришки від пляшок або зв’яжіть для них «шкарпетки». Також можна вирізати з фетру кружечки і приклеїти їх до ніжок. Щоб зменшити звуки, що доносяться від сусідніх мешканців, використовуйте старий добрий метод килимового покриття. Але якщо у вас є кілька туристичних килимків, прикріпіть їх до стіни. Таким чином, шум від сусідньої перегородки більше не буде вас турбувати. А використовуючи ущільнювач Акорд, ви позбавите мешканців будинку від скрипів і шуму.

 

Купити утеплювач з пінопласту Поліпак Поліпак для дверей? Тільки за найскромнішою ціною, тільки на нашому сайті.