Инструмент для подвязки растений Tapetool(Tapetool)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Специфікації:

  • Вага: 508 гр;
  • Колір: помаранчевий;
  • Матеріал: сталь, пластик.
  • Прискорює підв’язку рослини в 30 разів;
  • На підготовку засобу до використання йде не більше 30 секунд;

Інструмент простий у використанні і підходить як для професіоналів, так і для новачків. Можна використовувати його однією лівою рукою і без зайвих зусиль підв’язувати рослини на відстані витягнутої руки;

Він виготовлений з якісних матеріалів і прослужить вам не один сезон;

Завдяки технології Scrap Free інструмент не залишає зайвих шматочків стрічки. 

Стрічковий інструмент для підв’язки (степлер) призначений для полегшення роботи працівників сільського господарства. Стрічковий інструмент для підв’язування рослин призначений для підв’язування винограду, малини, саджанців тощо. Інструмент для підв’язування винограду (малини, томатів та інших рослин) особливо стане в нагоді тим, хто вирощує урожай на продаж. Адже інструмент для підв’язування винограду значно скорочує час і полегшує вашу роботу.

Як відомо, сам процес зав’язування – дуже копітка справа. Потрібно самостійно підготувати мотузки або стрічки і нарізати з них підв’язки. Після цього ви повинні будете підв’язати кожну рослину вручну. Часто це забирає багато часу і сил.

Степлер для підв’язки рослин Tapetool заощадить ваш час у 5 разів!

Всього одним натисканням інструмент автоматично оберне лозу або гілку спеціальною стрічкою, потім закріпить скобою і обріже стрічку. З огляду на це, Tapetool простий у використанні, вам потрібно лише заправити його скотчем і скобами. Ви зможете освоїти цей корисний інструмент за лічені хвилини і позбутися від марної трати часу.