Дихлофос Морфей Спирт 220 мл без запаху, універсальний(DichSpray_morpheusAlcohol220)

,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Мінімальне замовлення: 12 штук

Дихлофос – інсектицид «Морфей Спирт» не має запаху, універсальний озон, не руйнівний. Від комарів, від мурах, від мух, від тарганів, від молі, від клопів, від ос, від павуків

Інсектицидний засіб для знищення літаючих і повзаючих комах всіх видів. Використовується в домашньому господарстві.

Спосіб застосування інсектициду дихлофос «Морфей Спіртова»

Для знищення комах з відстані 20 см струменем аерозолю обробіть місця їх скупчення або можливе місце проживання: тріщини в стінах, підлозі і меблів, тарілки, тильну сторону картин, килими. Застосовувати при відкритих вікнах і дверях.

 Запобіжні заходи при застосуванні спиртового інсектициду МорфейДихлофос - інсектицид «Морфеус» не має запаху, універсальний озон, не руйнівний. Від комарів, від мурах, від мух, від тарганів, від молі, від клопів, від ос, від павуків.

Балон знаходиться під тиском. Берегти від попадання прямих сонячних променів, нагрівання вище +50С. Зберігати подалі від харчових продуктів, у недоступному для дітей місці! При попаданні в очі або на шкіру промити  водою. Спрей при відсутності людей, тварин, птахів і риб. Приберіть їжу на час обробки. Не обробляйте постільну білизну та поліровані поверхні. Не розпилюйте поблизу відкритої тканини та гарячих предметів. Не розбирайте і не давайте дітям!

Дихлофос Морфеус без запаху Universal 220 мл – це  надійний захист від усіх видів комах, які можуть з’явитися в приміщенні. Ефективно бореться з літаючими і повзаючими комахами.

Спосіб застосування: розпорошити аерозоль в приміщенні або направити на місця масового скупчення комах. Після обробки ретельно провітрити приміщення (не менше 30 хвилин).

Знищення комах проводиться тільки при відкритих вікнах.

 Замовляйте дихлофос за найкращою ціною на нашому сайті. Кликати: 

+380 93 035-87-14

+380 95 020-03-74 

+380 68 996-63-48 

Наш менеджер Ніна готова прийняти Ваше замовлення!