Силіконова підкладка для п’яти NIAN(SilContribution_Nian-01)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

   Танцюйте і запалюйте – не думайте про мозолі!

  Останній дзвоник або випускний вечір – дуже важлива подія в житті дівчат. Ретельна підготовка складається з безлічі дрібних деталей. Вибір вбрання, підбір зачіски, аксесуарів займає години і дні. І ось начебто все готово, остання примірка і вперед. Але раптом обличчя спотворюється від пережитих хворобливих відчуттів… Що сталося? Нове взуття почало натирати спини і тепер утворюються страшні мозолі. Чи можливо, що такий важливий вечір буде безнадійно зіпсований? Чи доведеться сидіти вдома або мучитися весь вечір і забути про веселощі? Та ні. Щоб цього не сталося, краще заздалегідь подумати про покупку силіконового вкладиша для задньої частини NIAN. Доступний і ефективний засіб, який захистить ваші ноги і подарує масу позитивних емоцій від святкових заходів, можна купити прямо зараз. 

     Щоб зрозуміти, наскільки незамінний силіконовий підп’ятник NIAN, розглянемо наступні позитивні якості:

 

  • Чудовий антиалергенний матеріал повторює форму вашої стопи
  • Забезпечує відмінний круговий захист будь-яких поверхонь фону
  • Завдяки своїй прозорості він поміщається в будь-яке взуття і непомітний для оточуючих
  • надійно кріпляться до внутрішньої поверхні взуття на самоклеючій основі
  • надійно фіксує стопу, не даючи п’яті «вистрибнути» з п’яти
 

Лайфхак відSevenMart: 

Рекомендується періодично промивати силіконову накладку під теплою проточною водою, після чого здатність клею може знизитися. Але вирішити цю проблему, не вдаючись до клею, можна за допомогою двостороннього скотча.

Інтернет-магазин SevenMart, проявляючи безумовну турботу про своїх клієнтів, просто не може не запропонувати найдивовижнішу  ціну на силіконову підкладку NIAN. А оптові покупці взагалі зможуть купити силіконову накладку за непомірно вигідними цінами, близькими до закупівельних. Якщо ви вирішили замовити у нас, чекайте відправлення сьогодні-завтра.