Світильник Золота Троянда NCh2

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

 Лампа Скло Золота Троянда

 

 Скляна лампа Золота Троянда, світильники, скляні лампади, 7км Одеса

Лампа складається тільки з термостійких матеріалів, що робить її дуже якісним продуктом.

 Лампа «Великоднє скло» виконана в найточніших християнських традиціях. Лампада відлита у вигляді опуклої ребристої посудини з прозорого кольорового скла на фігурній чотирикутній основі і прикрашена золотою квітучою трояндою.

Продукт, який продається протягом усього весняного сезону – Golden Rose Glass, має високе визнання і своєю якістю заслужило високу популярність серед кінцевого споживача.

Час горіння скляної лампи «Золота троянда» становить 18 годин                                 

Лампа – це різновид свічки, яка використовується в християнському богослужінні. Спочатку призначення світильника полягало в освітленні темних печер, в яких християни, побоюючись гонінь, здійснювали богослужіння. У наступні століття лампади, лампади, а також лампадні свічки стали важливою деталлю святкового і багатого оздоблення християнських храмів і храмів.

За своєю суттю лампада – це посудину, наповнений олією або іншою горючою сумішшю, запалений перед іконами і ликами святих або поверх великих стаціонарних свічників. Символікою світильника  є вічне невгасиме полум’я віри в Ісуса Христа, яке розганяє темряву зла, безбожництва і невір’я.