Сито для заварювання чаю (KuhPrin_0001)

,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Важко уявити життя без чаю. Щодня у всьому світі випиваються мільйони літрів чаю. А у відомій Великій Британії існує культ чаю.

 

У світі існують сотні видів чаю. З роками з’явилося незліченна кількість рецептів приготування чаю. Для того, щоб насолодитися смаком чаю, можна купувати дорогі сорти чаю, дорогий посуд, шукати ексклюзивний рецепт його приготування. Але всі ці хитрощі для завзятих любителів чаю.

 

Заварений чай зазвичай готують в чашці (хоча краще в чайнику), так як часу немає. І найнеприємніший момент, коли в рот потрапляє чайний лист, а якщо чай дрібнолистовий…

 

Для цього потрібно використовувати ситечко для заварювання чаю. Ситечко для чаю у вигляді щипців існує вже багато років, але попит на них не зменшився ні на частку секунди. Адже простота використання чайних щипців  і її довговічність зробили цю кухонне начиння найбільш затребуваною.

 

Процес заварювання за допомогою сита для заварювання чаю зручний і простий. В результаті ви зможете насолоджуватися чаєм в повній мірі, а не ловити в чашці заварку і маленькі заварки.

 

Пийте чай смачно і з задоволенням!

 

Довжина: 15 см.

Матеріал: нержавіюча сталь.