Лампа Хрест+Квітка LCH6

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

 Скло Lampada в поперечній рамі

Lampada Glass в рамі-хресті, світильники, скляні лампи

Лампа складається тільки з термостійких матеріалів, що робить її дуже якісним продуктом.

Скляна лампа в рамі-хресті виконана в найточніших християнських традиціях. Лампада відлита у вигляді опуклої лампи і прикрашена зображенням символу християнської віри – хрестом, на фігурній круглій двоступінчастій основі.

Продукт, який продається протягом усього весняного сезону – Скло в Rim-Cross, має високе визнання і своєю якістю заслужило високу популярність серед кінцевого споживача.

Час горіння Glass Lamp в Rim-Cross – 18 годин                                 

Лампа – це різновид свічки, яка використовується в християнському богослужінні. Спочатку призначення світильника полягало в освітленні темних печер, в яких християни, побоюючись гонінь, здійснювали богослужіння. У наступні століття лампади, лампади, а також лампадні свічки стали важливою деталлю святкового і багатого оздоблення християнських храмів і храмів.

За своєю суттю лампада – це посудину, наповнений олією або іншою горючою сумішшю, запалений перед іконами і ликами святих або поверх великих стаціонарних свічників. Символікою світильника  є вічне невгасиме полум’я віри в Ісуса Христа, яке розганяє темряву зла, безбожництва і невір’я.