Лампа PT273ZK

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

 Лампа СКЛО 273ZK

Лампа складається тільки з термостійких матеріалів, що робить її дуже якісним продуктом.

 Світильник GLASS 273ZK виконаний в найточніших християнських традиціях. Лампада відлита у вигляді амфори з візерунками лаврового вінка, що облямовує контур колби, і прикрашена фігурною основою.

Продукцією, яка продається протягом усього весняного сезону, є  лампа GLASS 273ZK, яка має високе визнання і заслужила високу популярність серед кінцевого споживача завдяки своїй якості.

Час  горіння Lampada GLASS 273ZK становить 24 години                                     

Лампа – це різновид свічки, яка використовується в християнському богослужінні. Спочатку призначення світильника полягало в освітленні темних печер, в яких християни, побоюючись гонінь, здійснювали богослужіння. У наступні століття лампади, лампади, а також лампадні свічки стали важливою деталлю святкового і багатого оздоблення християнських храмів і храмів.

За своєю суттю лампада – це посудину, наповнений олією або іншою горючою сумішшю, запалений перед іконами і ликами святих або поверх великих стаціонарних свічників. Символікою світильника  є вічне невгасиме полум’я віри в Ісуса Христа, яке розганяє темряву зла, безбожництва і невір’я.