Губка гліттер для взуття Silver Standard Black (BrushShoes_Silv-BKST)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Губка глянець для взуття Silver standard black

Захищайте взуття від дощу, снігу або сльоти правильно і ефективно. Губка для взуття Silver  виробляється в Туреччині і займає лідируюче місце серед взуттєвої косметики за співвідношенням ціна-якість.

Відома торгова марка Silver не вимагає додаткової реклами. Срібна губка для взуття містить якісні речовини, які дбайливо збережуть первозданний вигляд взуття.

Губка для взуття Silver зручна у використанні та має ергономічну форму. Завдяки зручній ручці і товстому шару губки можна дбайливо і акуратно обробити взуття і не забруднитися кремом.

Відмінний засіб  для догляду завзуттям  SilverSilver губка просочення для блиску взуття BLACK купити 7 км Одеса

Сріблястий сріблястий губчастий просочення для взуття Glitter BLACK Вінкористується всіма властивостями засобів по догляду за взуттям PREMIUM!!

Срібло Срібло найвідоміший бренд на ринку взуттєвих фарб в Україні, Молдові та країнах СНД. Просочення срібною губкою для взуття

 

Не вимагає реклами, вам не доведеться переконувати покупця в якостівзуттєвих губок Silver Silver так як її якість  і популярність говорять самі за себе.

Артикул Срібна губка просочення для взуття глянець BLACK ніколи не лежить в залишках і завжди продається по 100%, що робить її дуже надійною інвестицією в сезонні товари

Склад Губчасте просочення Silver Silver для блиску взуття BLACK включає в себе всі необхідні речовини, які збережуть і дбайливо захистять ваше взуття  від вологи, снігу,води, висихання, солі та інших факторів фізичного і хімічного впливу на шкіру. У складі Silver Silver  основним компонентом є віск, корисні властивості якого відомі з давніх часів і використовуються для збереження чудового зовнішнього вигляду взуття до цього дня.