Крем-барвник для взуття Dividik коричнева баночка 60 мл (CreamShoes_DividikKor-60)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Новинка на ринку взуттєвої продукції!

Крем для гладкої шкіри Dividik Brown Self-Shine Cream містить натуральний віск. Dividic Cream за лічені секунди робить ваше взуття чарівним з  неймовірним блиском, запобігаючи появі пилу і не вимагаючи додаткового полірування.

У комплекті з кремом йде спонж-аплікатор з тримачем, що дозволяє акуратно нанести крем на взуття і не забруднитися. Якісний аплікатор можна використовувати протягом тривалого часу. А кришка на баночці з кремом дозволяє зберегти його надовго, захищаючи від вологи і солі, не даючи пересихати.

Якісний крем Dividik легко повертає первісний вигляд взуття, оновлюючи її зовнішній вигляд і пом’якшуючи шкіру.

Відмінний засіб для догляду за взуттям Крем, фарба, самоглянець, блиск для взуття Dividic коричневий  60 мл. банк купити 7 км Одеса

Крем-фарба блиск для взуття Dividik коричнева 60 мл. Баночка має всі властивості засобів по догляду за взуттям PREMIUM!!

Крем для  взуття Dividik black баночка 60 мл – це абсолютно новий бренд на ринку взуттєвих фарб України, Молдови та країн СНД. Крем, фарба, самоглянець, блиск для взуття Dividic коричневий  60 мл баночка найвищої якості. Тому вам не доведеться переконувати покупця в якості Dividic Shoe Glitter Paint Cream, так як його якість і популярність говорять самі за себе.

Засіб для прання взуття  Крем-фарба гліттер для взуття Dividik баночка ніколи не лежить у залишках і завжди продається на 100%, що робить її дуже надійною інвестицією в сезонні товари.

У складі Shoe Cream містяться всі необхідні речовини, які збережуть і дбайливо захистять ваше взуття від вологи, снігу, води, висихання, солі та інших факторів фізико-хімічного впливу на шкіру. У складі крему для взуття Dividik основним компонентом є віск, корисні властивості якого відомі з давніх часів і використовуються для збереження чудового зовнішнього вигляду взуття донині.

Вам сподобався крем Dividik Shoe Paint Cream Ви знайомі з цим брендом і хочете вигідно вкласти частину свого капіталу в розкручений сезонний продукт.

Купити Крем, фарба, самоглянець, блискітки для взуття Dividik коричневий  60 мл баночка ви можете в нашому інтернет-магазині компанії sevenMART в Одесі, 7 км.

Доставка товару здійснюється по всіх населених пунктах України