Рідкий блиск для шкіри Крем Колір Сріблястий 75 мл, Чорний(PLI17011)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Рідка крем-фарба для взуття з блискітками срібло 75  мл, чорна

 

Красива доглянута взуття завжди шанувалася і підкреслювала статус людини. Догляд за взуттям Це займає небагато часу, а тому взуття завжди повинна бути не тільки чистою. Взуття потрібно регулярно обробляти пом’якшувальними засобами.

 

Існує безліч способів догляду за взуттям і ще більше взуттєвої косметики. Але використовувати слід тільки якісні засоби по догляду за взуттям.  Рідкий крем-барвник Silver дбайливо доглядає і захищає взуття від впливу зовнішніх факторів.

 

Рідка кремова фарба для взуття сріблястий Містить, на основі натурального воску, високоякісні речовини, які дбайливо захищають взуття від сльоти, бруду, снігу та інших зовнішніх факторів.

 

Завдяки рідкій крем-фарбі з ефектом блискіток Silver взуття стане більш еластичною і м’якою. Після обробки взуття має природний блиск, який не потребує додаткового полірування.

 

Використання Срібляста рідка крем-фарба Також можливий догляд за будь-якими видами шкіргалантереї (куртками або меблями). При обробці шкіряних поверхонь вироби зберігають еластичність і природну вологу, колір освіжається, а також захищає від зовнішніх факторів.