Вимкнено Clip-on Off Clip-on Акумулятор для відлякування комарів портативний (SprKomar_OffClipon)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Мінімальне замовлення: 5 штук

Відлякувач комах Саморозпилення OFF Clip-On Off Clip-On

Забезпечує надійний і ефективний захист від комарів. Відлякувач з системою фен схожий на невеликий вентилятор, завдяки спеціальній застібці його легко прикріпити безпосередньо до одягу. Прилад не виробляє бризок і не забруднює одяг. Добре розроблений для ефективного відлякування комарів до 12 годин. Щоб прилад працював, потрібно вставити всередину спеціальний картридж з відштовхуючою рідиною. У відлякувач вбудований спеціальний вентилятор, який видуває рідину, що випаровується, з активною речовиною. Завдяки цій особливій функції вам не доведеться добре розпорошувати засіб. Перебуваючи в місці, де багато комарів і мошок, приблизно через хвилину всі вони будуть триматися подалі на відстані 1 метра і більше від вас. Майте на увазі, що периметр відштовхування залежить від наявності речовини в повітрі, тому в залежності від вітру відстань може змінюватися.

 

Він добре підійде під час відпочинку на свіжому повітрі у дворі, відвідування спортивних заходів, прогулянок в парку, відпочинку на пляжі або роботи в саду на дачі, а також в саду.

 

Купити засіб від комах Clip-On Off Clip-On Ви можете в нашому інтернет-магазині компанії sevenMART в Одесі 7 км. Доставка в міста України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Крим, Запоріжжя, Полтава, Луганськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Полтава, Суми, Черкаси та ін.