Свічка-число 7 (CandleCake_digital-7)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Чи знаєте ви, що число свічки може мати такий вплив на ваше життя?

Свічка No7 дозволить знайти прихований сенс у повсякденних подіях. У вас з'явиться бажання побути на самоті, а роздуми принесуть вам справжній спокій.
Дні народження, ювілеї, ювілеї… Всі урочистості пов’язані з певною датою. Переступаючи віковий рубіж, в життя вступає щось нове. Номер свічки Торт зосередить увагу на потужній силі числа і навіть вплине на ваше життя.

 

Свічка з номером на торті і переваги її використання:

  1. Красива правильна форма фігури
  2. Барвистий колір
  3. Екологічний парафін у складі свічки
  4. Спеціальний гніт
  5. Доступна вартість
  6. Багаторазові
  7. Відмінні декоративні властивості

 

Цифрова свічка міцно упакована в святково оформлену коробку. Міцна ніжка біля основи свічки легко зафіксує номер в торті або іншому святковому блюді.

 

Лайфхак sevenMART:

Додайте яскравості своєму святу. Величезна картонна цифра, обтягнута серветками, або гірлянда з паперових цифр стильно прикрасять вашу знаменну дату.

 

Підібрати пару за номером свічки на торті можна на нашому сайті або зателефонувавши.

 

Свічка No1

Ви будете здивовані своєю ініціативністю і впевненістю в собі. Приємним сюрпризом  стане ваше розвинене вміння логічно мислити. А все завдяки використанню свічки номер 1 на вашому торжестві.

Свічник-No2

Робіть ставку на свою інтуїцію. Ваші близькі нададуть вам всіляку підтримку і розуміння під впливом цифри 2 на святковому столі.

Свічник No3

Ваша знаменна дата зі свічкою No3 запам’ятається позитивною та життєрадісною атмосферою. Компанія друзів дитинства – запорука вдалого і спокійного відпочинку.

Свічка No4

Під впливом свічки з числом 4 ваше терпіння і працьовитість значно зростуть. Дисципліна і наполегливість стануть хорошими помічниками у вашій кар’єрі.

Свічник-No5

Свічка No5 обіцяє цікаві подорожі та незабутні пригоди. Поїздки за кордон і пересування по країні розкриють в вас допитливого туриста.

Свічка No6

Тепло домашнього вогнища, турбота і доброта рідних подарують гармонію. Цифра 6 на торті  є символом душевної гармонії і  затишку.

Свічка No7

Свічка No7 дозволить знайти прихований сенс у повсякденних подіях. У вас з’явиться бажання побути на самоті, а роздуми принесуть вам справжній спокій. 

Свічник-число 8

Свічка під номером 8 допоможе залучити матеріальне благополуччя і кар’єрні успіхи. Чекайте заслуженої винагороди.

Свічник-число 9

Ваша величезна самовіддача буде оцінена по достоїнству. Число 9 у  свічці – символ високих ідеалів та людяності.

Свічка-номер 0

Щастя і любов будуть постійними супутниками з цифрою 0 на торті. Світло свічки додасть додаткову енергію і сили дарувати радість оточуючим.