Свічка No1 (CandleCake_Number-1)

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Чи знаєте ви, що число свічки може мати такий вплив на ваше життя?

Чи знаєте ви, що число свічки може мати такий вплив на ваше життя?
Дні народження, ювілеї, ювілеї… Всі урочистості пов’язані з певною датою. Переступаючи віковий рубіж, в життя вступає щось нове. Номер свічки Торт зосередить увагу на потужній силі числа і навіть вплине на ваше життя.

 

Свічка з номером на торті і переваги її використання:

  1. Красива правильна форма фігури
  2. Барвистий колір
  3. Екологічний парафін у складі свічки
  4. Спеціальний гніт
  5. Доступна вартість
  6. Багаторазові
  7. Відмінні декоративні властивості

 

Цифрова свічка міцно упакована в святково оформлену коробку. Міцна ніжка біля основи свічки легко зафіксує номер в торті або іншому святковому блюді.

 

Лайфхак sevenMART:

Додайте яскравості своєму святу. Величезна картонна цифра, обтягнута серветками, або гірлянда з паперових цифр стильно прикрасять вашу знаменну дату.

 

Підібрати пару за номером свічки на торті можна на нашому сайті або зателефонувавши.

 

Свічка No1

Ви будете здивовані своєю ініціативністю і впевненістю в собі. Приємним сюрпризом  стане ваше розвинене вміння логічно мислити. А все завдяки використанню свічки номер 1 на вашому торжестві.

Свічник-No2

Робіть ставку на свою інтуїцію. Ваші близькі нададуть вам всіляку підтримку і розуміння під впливом цифри 2 на святковому столі.

Свічник No3

Ваша знаменна дата зі свічкою No3 запам’ятається позитивною та життєрадісною атмосферою. Компанія друзів дитинства – запорука вдалого і спокійного відпочинку.

Свічка No4

Під впливом свічки з числом 4 ваше терпіння і працьовитість значно зростуть. Дисципліна і наполегливість стануть хорошими помічниками у вашій кар’єрі.

Свічник-No5

Свічка No5 обіцяє цікаві подорожі та незабутні пригоди. Поїздки за кордон і пересування по країні розкриють в вас допитливого туриста.

Свічка No6

Тепло домашнього вогнища, турбота і доброта рідних подарують гармонію. Цифра 6 на торті є символом душевної гармонії і  затишку.

Свічка No7

Свічка No7 дозволить знайти прихований сенс у повсякденних подіях. У вас з’явиться бажання побути на самоті, а роздуми принесуть вам справжній спокій. 

Свічник-число 8

Свічка під номером 8 допоможе залучити матеріальне благополуччя і кар’єрні успіхи. Чекайте заслуженої винагороди.

Свічник-число 9

Ваша величезна самовіддача буде оцінена по достоїнству. Число 9 у свічці – символ високих ідеалів та людяності.

Свічка-номер 0

Щастя і любов будуть постійними супутниками з цифрою 0 на торті. Світло свічки додасть додаткову енергію і сили дарувати радість оточуючим.