Хоботок для відлякування комарів на ґудзику

, ,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

 

 

Браслет хоботного єнота – захистить вас від укусів комарів

 Приїхали з дітьми на відпочинок до моря, але боїтеся йти на пляж? Ви приїхали з сином на риболовлю, але замість того, щоб розслабитися і сконцентруватися на спостереженні за поплавком, ви просто нервово махаєте руками і лаєтеся? Так, комарі і спокійний відпочинок несумісні!  

Ця настирлива кровоссальна дрібниця може викликати роздратування навіть на самоті, а коли їх ціла армія, проблема стає просто загрозливою для всієї родини. Що робити?

Є простий і зручний засіб, який можна купити зі знижкою в інтернет-магазині SevenMart, а саме браслет Raccoon Proboscis Mosquito. Браслет єнота Proboscis – вибір тих, хто вважає за краще безпечну ефективність і не переносить різних хімічних аерозолів, що подразнюють шкіру.

Репеленти нешкідливі натуральні

Браслет від комарів Raccoon Proboscis виготовлений з бавовняної тканини, яка просякнута екстрактом трави цитронелли. Упакований в герметичний поліетиленовий пакет із застібкою-захватом для запобігання вивітрюванню між використаннями та продовження терміну служби.    

Переваги браслета Raccoon Proboscis Mosquito:

  • Екологічно чисті та безпечні компоненти, без синтетики та хімії
  • Комфортний в носінні, відсутність дискомфорту і неприємних відчуттів
  • Репелент – натуральний екстракт цитронелли
  • Регульований розмір ремінця для будь-якої руки, дорослих і дітей
  • Термін дії – до 10 днів

В інтернет-магазині SevenMart завжди є найефективніші та найдоступніші рішення на всі випадки життя. Купити дешеві браслети від комарів єнота Scuroscis можна для всієї родини, забезпечивши спокійний і безпечний літній відпочинок.