Аерозоль Morpheus Anti Mole з ароматом лаванди, 150мл

,

0,00 


Доступність:

Немає в наявності

Мінімальне замовлення: 12 штук

Інсектицид Морфей Антимоль з запахом лаванди

Інсектицидний засіб для знищення молі. Використовується в домашньому господарстві.

Як використовувати інсектицид від молі «Антимоль Морфеус»

Для знищення комах з відстані 20 см струменем аерозолю обробіть місця їх скупчення або можливе місце проживання: тріщини в стінах, підлозі і меблів, тарілки, тильну сторону картин, килими. Застосовувати при відкритих вікнах і дверях.

 Запобіжні заходи для інсектициду «Морфей Антимоль»Дихлофос - інсектицид «Морфеус» не має запаху, універсальний озон, не руйнівний. Від комарів, від мурах, від мух, від тарганів, від молі, від клопів, від ос, від павуків.

Балон знаходиться під тиском. Берегти від попадання прямих сонячних променів, нагрівання вище +50С. Зберігати подалі від харчових продуктів, у недоступному для дітей місці! При попаданні в очі або на шкіру промити  водою. Спрей при відсутності людей, тварин, птахів і риб. Приберіть їжу на час обробки. Не обробляйте постільну білизну та поліровані поверхні. Не розпилюйте поблизу відкритої тканини та гарячих предметів. Не розбирайте і не давайте дітям!

Дихлофос від молі Морфей з ароматом лаванди150 мл – надійний  захист від молі , яка може з’явитися в приміщенні.

Спосіб застосування: розпорошити аерозоль в приміщенні або направити на місця масового скупчення комах. Після обробки ретельно провітрити приміщення (не менше 30 хвилин).

Знищення комах проводиться тільки при відкритих вікнах.

 Замовляйте антимол Morpheus за найкращою ціною на нашому сайті. Кликати: 

+380 93 035-87-14

+380 95 020-03-74 

+380 68 996-63-48 

Наш менеджер Ніна готова прийняти Ваше замовлення!